Firma

Istnieje od 1988r.

Rajmund Wocka, właściciel, rozpoczął działalność od dzierżawy połowy hali produkcyjnej, którą zasiedlił 8000 szt. brojlera do odchowu. Każdego roku sukcesywnie powiększał rozmiar hodowli, początkowo dzierżawiąc obiekty.

W 1990r nabył pierwsze hale produkcyjne na własność w miejscowości Czarnowąsy k/Opola. Praca na fermach na przestrzeni lat zmienia się i dąży do całkowitej automatyzacji. Nie oznacza to jednak, że niepotrzebny jest człowiek. Rola dobrego i wykwalfikowanego pracownika w dalszym ciągu jest niewyobrażalnie ważna.

Działalność sukcesywnie się rozwijała i rozszerzała. W przeciągu ostatnich 30 lat firma oprócz hodowli brojlera, zajęła się także produkcją zbóż, hodowlą stad reprodukcyjnych, odchowem reprodukcji oraz produkcją pasz na własne potrzeby.
W 2012r. został uruchomiony Zakład Wylęgu Drobiu Modernhatch sp. z o.o. sp.k., której współwłaścicielem jest Rajmund Wocka.
Obecnie realizowana jest następna inwestycja - budowa Wytwórni Pasz ModernFeed, której celem będzie produkcja najwyższej jakości pasz dla drobiu. Cykl produkcyjny będzie się odbywał w sposób całkowicie zautomatyzowanty, a wyprodukowany materiał trafi na nasze fermy oraz do potencjalnych klientów.

Nieustannie dążymy do tego, aby towar, który produkujemy był najwyższej jakości; począwszy od jaja poprzez paszę do kurczaka.
W pracę w firmie zaangażowana jest cała rodzina i około 80 osób. Najdłużej związani pracą poza właścicielem to osoby z 25 letnim stażem pracy.

Zajmujemy się:
© Fermy Wocka 2021 projekt i wykonanie PRONETIX
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X